KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15327259
nr 1532 7259
Lars Florén
(1899-1979), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 49x63 cm, yttermått inklusive ram: 60x75 cm
Lars Florén, född 1899, död 1979, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:09:46